Hlavní navigace

Dlouhodobá nemocenská

  • (neregistrovaný) 94.229.94.---

    21. 6. 2013 8:27

    zaměstnanec již bude rok na nemocenské, bude končit podpůrčí doba. Co bude následovat dál !? Nelepší se to sním, asi si zažádá o plný invalidní důchod. Je možné s ním rozvázat pracovní poměr na základě § 52 e) zákoniku práce !? - o ten lékařský posudek můžeme doktora požádat !?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).