Re: Navazující DPČ na DPP
B je správně. On tomu vážně věří. Ukončí mi totiž tu DPP dřív než odpracuju 300 hodin, aby DPČ mohla začínat od dalšího měsíce a ne v půlce. :) Což se mi moc nehodí, protože odvedu navíc zdravotní a sociální. Takhle bych měla do 10 000 výdělek bez odečtu zdrav. a soc. No, jsem alespoň ráda, že neblázním a že je to vážně nesmysl.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
OSVČ, nezapomeňte změnit zálohu na zdravotní a sociální pojištění už za leden
Někdo se psem, jiný s Ámosem. Co popřála k Vánocům a novému roku vláda na sítích?
Kdy letos podat přiznání a přehledy OSVČ? Tady je daňový kalendář pro rok 2026
Změny, které přináší rok 2026 do oblasti zaměstnávání
Velký rozcestník změn v roce 2026, které se týkají podnikatelů
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
21. 6. 2013 10:28
Chci se ujistit - zaměstnavatel mi tvrdí, že když odpracuji 300 hodin na DPP, tak mi nemůže dát DPČ ve stejném měsíci, ale až od dalšího. Že prý na sebe nemůžou navazovat v jednom měsíci, ale jenom na přelomu měsíce. Já myslím, že to je nesmysl. Má zaměstnavatel pravdu?