Hlavní navigace

Silniční daň

  • (neregistrovaný) 109.80.56.---

    21. 6. 2013 21:53

    Pronajímám si nákl.auto..siln.daň musí udělat ten kdo je uveden v TP?

    A pokud jsem jezdil jen půl roku, tak jenom udělám přiznání za ty měsíce?
    Musím to totiž udělat za majitele..
    děkuji za názor

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 6. 2013 23:19

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: Silniční daň
      Poplatníkem bude ten, kdo je uveden v TP...

      Záleží, co je to za náklaďák... Pokud je např. nad 3,5t zařazený v OM, tak se platí pořád... Ale ne vždy (§6/9), dejte víc informací...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).