Re: dálkové studium na vysoké a sleva
ad1) u vysokoškolského studia nezáleží na formě studia, jen student musí mít věk do 26 let(bakalářské,magisterské) nebo 28 let (doktorandské)
ad2) jazyková škola,kterou suduje musí být zapsána v rejstříku středních škol, jinak pokud to bude jen kurz -tak nemá nárok na slevu
Re: dálkové studium na vysoké a sleva
díky Líbo, sorry maca-se mi připletly hrušky do jablek omlouvám se
Re: dálkové studium na vysoké a sleva
díky všem a kde najdu ten rejstřík středních škol, abych si zjistila zda ta škola je tam zapsaná nebo není a nebo mi stačí pouze potvrzení z té dané školy, že je dotyčný studentem. To víte zaměstnanec tomu sám nerozumí, co jde vlastně jeho dítě pořádně studovat. díky
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
Chytila páječku za pálivý konec, přesto se nevzdala. Dnes tvoří unikáty z cínu i skla
25. 6. 2013 7:59
dobrý den, 1)student ukončil bakaláře a bude dál pokračovat dálkově ve studiu na vysoké při zaměstnání. Má jeho otec nárok na slevu po dobu tohoto dálkového studia?
2) student ukončil střední školu maturitou a dále bude od září studovat jednoletý kurz cizých jazyků. Má jeho otec slevu i po dobu tohoto jednoho roku?
Děkuji moc za odpovědi,jsem z toho nějaká zmatená