Hlavní navigace

Prodej chaty

  • (neregistrovaný) 94.113.197.---

    25. 6. 2013 18:28

    Prosím, kupující koupil 3.6.2008 nemovitost na pozemku zahrádkářské osady. Nyní chce chatu prodat, ale za vyšší cenu než byla původní cena. Prosím, bude se rozdíl danit? Nebo nemusí když je to 5 let? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 6. 2013 18:44

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Prodej chaty
      Po 5 letech je osvobozeno.
      Jen si nejsem jistá, když je to takhle "o prsa", jestli se porovnávají data na kupní smlouvě nebo v katastru.

    • 25. 6. 2013 18:52

      Karin (neregistrovaný) 94.113.197.---

      Re: Prodej chaty
      a paragraf prosím? a v katastru je taky 3.6.2008... děkuji moc

    • 25. 6. 2013 19:05

      Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: Prodej chaty
      § 4 odst 1b)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).