Hlavní navigace

Prosím o pomoc učetní s programem pohoda

• (neregistrovaný) 88.102.15.---

26. 6. 2013 22:06

Dobrý večer,
    taťkovi vážně onemocněla účetní a nestihne mu dodělat daně. Já umím jen daňovou evidenci, účetnictví jsem dělala kdysi, ale už si to moc nepamatuju. Má to rozpracované, vše zaúčtované. Ale nesedí stav aktiv a pasiv. Najde se nějaká účetní pracující v programu pohoda, které bych přeposlala celý soubor a za nějakou rozumnou cenu nám pomohla dodělat??
    Moc děkuji za nabídky a přeji hezký večer
    Markéta

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 6. 2013 22:44

Nicky1 (neregistrovaný) 213.155.228.---

Re: Prosím o pomoc učetní s programem po
      má převedený účet 431? A mrkněte na účty 395,111,131 jestli nemají nějaký zůstatek. Nebo se podívejte o kolik vám to nesedí a podivejte se do obratovky, jestli některý účet tomu neodpovídá.
      Řekla bych vám, ať mi to pošlete, ale mám fofry, a budu mít čas až v pátek. Pokud nikoho neseženete, tak se ozvěte. Nicky.1@centrum.cz. A vám to podepisuje daňový poradce? nemohl by vám pomoct on? Připomínám, že máte +5 pracovních dní k dobru, kdy je podání bez pokuty.

• 26. 6. 2013 23:02

MarkétaZou (neregistrovaný) 88.102.15.---

Jste moc hodná, daňového poradce má smluveného ta účetní a on to vždy jen podepsal. paní účetní byla moc šikovná a všechny kontroly jsme měli v pořádku, ale nestihne to už dodělat. Zkusím se podívat na ty účty, ale obávám se, že si s tím neporadím. Toleranci 5ti dní využívám i já když nestíham manželovy zpracovat např. DPH, ale daňové evidence je něco jiného než účetnictví, na to si již opravdu netroufnu. Myslíte, že se ten soubor dá přeposlat emailem?? Děkuji MZ

• 27. 6. 2013 8:48

v.e.n.d.y.

Také mám čas, odkud jste? Klidně dojedu, když to nebude na druhé straně republiky:-)), soubor bude asi moc velký na poslání. www.vaclavahavlatova.cz

• 27. 6. 2013 11:59

Markéta Zou (neregistrovaný) 193.193.172.---

Moc děkuji, paní v.e.n.d.y. ozvu se, již probírám s paní Evou,
      Hezký den MZ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).