Hlavní navigace

Příplatek za svátek

  • (neregistrovaný) 188.120.197.---

    2. 7. 2013 10:48

    Dobrý den. Platí se 100% příplatek za práci ve svátek zaměstnanci s měsíční mzdou? Na svátek mu připadne jeho naplánována směna.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 7. 2013 10:51

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Příplatek za svátek
      § 115 ZP je jedno jestli se jedná o měsíční nebo hodinovou mzdu

    • 2. 7. 2013 12:11

      Noka (neregistrovaný) 188.120.197.---

      Re: Příplatek za svátek
      Děkuji za odpověd

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).