Hlavní navigace

Služba do Usa s dph?

  • (neregistrovaný) 50.58.16.---

    3. 7. 2013 12:35

    Mám vyfakturovat službu - testování u nás ve firmě, americké společnosti.
    Bylo mi řečeno, že je to služba do 3. země, že jto bez dph.
    Tak nevím.
    Prosím i odkaz na prgf.
    Děkuji,
    IrenaM

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 7. 2013 13:04

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Služba do Usa s dph?
      §9 odst. 1 ZDPH - místo plnění dle sídla příjemce služby, fakturujete bez DPH, ř. 26 přiznání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).