Hlavní navigace

DPP-ciz.st.příslušník-Uzbek-postgraduál

  • (neregistrovaný) 81.0.205.---

    8. 7. 2013 12:19

    Dobrý den,

    prosím, zda je možné zaměstnat na DPP (do 10 tis.) cizího státního příslušníka, který v Čechách studuje postgraduál, aniž by musel mít pracov. povolení?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 7. 2013 18:31

      jo (neregistrovaný) 62.153.226.---

      Re: DPP-ciz.st.příslušník-Uzbek-postgrad
      být vámi, zeptám se přímo na úřadu práce, protože na ÚP se hlásí cizinci dle § 87 zákona o zaměstnanosti ..., takže by mohli poradit ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).