Hlavní navigace

úroky z půjčky

  • (neregistrovaný) 178.72.253.---

    8. 7. 2013 16:55

    Dobrý den, mám fakturovat úroky z půjčky. To je bez DPH že ano? a do daňového přiznání se to bude někde uvádět? děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 7. 2013 7:03

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: úroky z půjčky
      jde o osvobozené plnění dle §54 ZDPH
      pokud je poskytnutí půjčky pouze doplňkovou činností plátce uskutečňovanou příležitostně, uvedete do ř. 50 a 51 přiznání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).