Hlavní navigace

Q nebo měsíční plátci DPH

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    9. 7. 2013 8:48

    Dobrý den,prosím o vysvětlení. Letos jsme založili s.r.o. a vypisuji Přihlášku k registraci K DPH. Chceme se stát dobrovolní plátci DPH.
    Budeme q nebo měsíční plátci DPH? Protože v Přihlášce nikde není tato volba.
    Děkuji za vysvětlení.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 7. 2013 8:52

      annn (neregistrovaný) 77.242.95.---

      Re: Q nebo měsíční plátci DPH
      § 99 a odst. 3 - když se registrujete tento rok jste měsíční plátci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).