Hlavní navigace

Krácení dovolené

  • (neregistrovaný) 85.119.93.---

    9. 7. 2013 10:35

    Dobrý den,
    krátí se dovolená v součtu za nemoc i ošetřovné?
    Jestliže byla žena nemocná - neodpracovala 80 pracovních dní + měla několikrát ošetřovné, které činilo v součtu 20 pracovních dní.
    Celkem neodpracovala 100 pracovních dní.
    Provedu krácení dovolené dle §223?
    Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).