Hlavní navigace

Řezání plazmou -PDD?

  • (neregistrovaný) 85.70.83.---

    9. 7. 2013 13:48

    dobrý den,
    obdržela jsem fakturu za řezání plazmou.
    je zde vyčíslen základ i DPH.
    Pod fakturou je poznámka ,,podle § 92e zákona o DPH přenesení daňové povinnosti je výše daně povinen doplnit a přiznat plátce pro kterého je plnění uskutečněno.
    Chtěla jsem se zeptat, protože jsem ještě žádné PDD neřešila, jestli to spadá do PDD či nikoliv - když je tam DPH vyčísleno.
    Je možné , že tuto informaci, tam mají pro služby, které do PDD spadají.
    Děkuji za upřesnění

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).