Hlavní navigace

fakturace neplátce do USA

  • (neregistrovaný) 88.208.94.---

    9. 7. 2013 21:49

    Dobrý den,
    jsem neplátce DPH - poskytuji překladatelské služby.
    Měla bych teď fakturovat do USA.
    Můžu klasicky fakturovat bez DPH nebo pro mě platí povinná registrace k DPH?
    Budu fakturovat jak firmě, tak fyzické osobě v USA.

    Děkuji za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2013 6:41

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: fakturace neplátce do USA
      nemusíte se registrovat k DPH, to platí v případě, kdy byste tyto služby poskytovala v EU-viz §6i ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).