Hlavní navigace

DPH auta a konec podnikání

  • (neregistrovaný) 37.188.239.---

    10. 7. 2013 11:42

    Prosím o radu. Plátce DPH si koupí auto a odečte DPH. Asi tak za 2 měsíce, ale ukončí podnikatelskou činnost. Jak to bude s DPH u toho auta? Musí se vracet?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 7. 2013 12:31

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: DPH auta a konec podnikání
      Ano, postupujete podle §79a a §78d ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).