Hlavní navigace

prodej do zahraničí

  • (neregistrovaný) 213.195.215.---

    12. 7. 2013 12:44

    Dobrý den,
    prosím, když prodávám (službu, zboží, majetek)do zahraničí plátci DPH (dodal VAT) fakturace je vždy bez DPH ?
    děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 7. 2013 13:24

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: prodej do zahraničí
      záleží na různých okolnostech
      zboží,maj. do EU plátce plátci bez daně ř. 20 a souhrnné kod 0
      služba dle § 9/1 do EU plátce bez daně ř. 21 a souhrnné kod 3,
      pak jsou samostatné služby , u nich je to různé , záleží na konkretní službě

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).