Hlavní navigace

Literatura z USA a osvobození od DPH?

  • (neregistrovaný) 194.212.10.---

    15. 7. 2013 9:51

    Prosím Vás, když si náš zaměstnanec objedná odbornou literaturu z USA, clo neplatíme, ale je to osvobozeno i od DPH?

    Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 7. 2013 13:09

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Literatura z USA a osvobození od DPH
      zkuste se podívat do §71 ZDPH, zda je osvobozeno od DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).