Hlavní navigace

ř. 47 - DPH

  • (neregistrovaný) 94.112.255.---

    15. 7. 2013 13:36

    Dobrý den,

    chtěla jsem se zeptat, co hrozí, když jsem do ř. 47 zapomněla uvést danou hodnotu zařazeného majetku?
    Moc děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 7. 2013 15:24

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: ř. 47 - DPH
      V průběhu roku by sankce neměly být žádné.
      Pokud to chcete mít úplně správně, podáte nyní dle DŘ §141 odst.4)Dodatečné přiznání k DPH na ř.47 + musíte neuvedení HM do ř. 47 ve správném období uvést jako důvod pro podání dod. př., protože se vám nemění výše daně.
      Nebo ř. 47 uvedete v pozdějším Přiznání k DPH a také přiložíte oznámení, že do ř.47 dáváte opožděně.
      Nejlepší je si na váš FÚ zavolat a domluvit se na nejlépe vyhovujícím postupu přímo s vaším správcem daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).