DPP a odměna nadvakrát

  • (neregistrovaný)

    17. 7. 2013 13:04

    Dobrý den,

    dostala se mi do rukou DPP, kterou uzavíral šéf a potřebovala bych poradit . DPP je sjednána na 2 měsíce a odměna činí 18 tis. Kč. Ústní domluva s pracovníkem je, že se mu vyplatí nadvakrát . Je mi jasné, že je to kvůli odvodům (takto nebudou), akorát si nejsem jistá, jestli nevadí, že je v DPP uvedena celková částka. Nebo musí být v DPP dohodnuto i to, že bude vyplacena 2x po 9 tis.Kč?

    Moc děkuji.

    P.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 7. 2013 13:30

      dana3 (neregistrovaný)

      Re: DPP a odměna nadvakrát
      Já bych požadovala, aby to bylo v dohodě písemně i s termíny výplaty

    • 17. 7. 2013 13:44

      p (neregistrovaný)

      Re: DPP a odměna nadvakrát
      no, to by bylo asi lepší, většinou uvádíme odměnu na hod, ale toto je výjimka a už je to od všech podepsané. Myslíte tedy, že když za červenec zúčtuji 9000 kč a za srpen také 9000 kč, neodvedu odvody, že to nebude vadit?

    • 17. 7. 2013 19:33

      v.e.n.d.y.

      Re: DPP a odměna nadvakrát
      Myslím si, že nebude, rozhoduje skutečně zúčtovaná odměna v jednotlivých měsících. http://www.podnikatel.cz/clanky/dohoda-o-provedeni-prace-2013/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).