Hlavní navigace

GO stroje - Slovensko

  • (neregistrovaný) 84.244.91.---

    19. 7. 2013 9:28

    Prosím o radu, provedli jsme generální opravu stroje, stroj byl převezen do ČR, tady provedena GO a zase odvezen na Slovensko.
    Fakturuji na slovenského plátce DPH, bude bez DPH, jaký § ?
    Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 7. 2013 9:55

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: GO stroje - Slovensko
      fakturujete dle §9 odst. 1 ZDPH bez DPH, ř. 21 a SH s kódem 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).