Hlavní navigace

zneuziti facebookove komunikace

• (neregistrovaný) 91.2.210.---

21. 7. 2013 10:32

Dobry den, chtela bych se zeptat, bydlim se sestrou, svagrem a jejich malym synem, kteremu jsem tu prakticky kazdodenni babysitting. Nasla jsem si lepsiho kamarada, na urcite intimni chvile + byl muj opravdu dobry pritel. Jako kazdy sourozenci se i ja samozrejme hadam se sestrou a jako kazda spravna holka si o tom potrebuji povidat s nekym abych uvolnila svym nervum, tak jsem mu na facebooku psala sve pocity a nazory. Shodou okolnosti pracuje s mym svagrem v praci. Zrovna nastoupil muj kamarad na dovolenou a zapomel se na pracovnim pocitaci odhlasit facebook. Svagr si precetl veskerou nasi komunikaci a vytiskl ji pro oci me sestry. Ted svagr vi jake praktiky mam rada v oblasti sexu (coz je nechutne) musim se odstehovat nejpozdeji do prosince, kdy musim nasetrit hromadu penez na kauci a najem, jelikoz tady v Nemecku je to vse drahe. Neustale na me vytahuji neco z me a kamaradovi komunikace, vysmivaji se mi nebo na me rvou. Narusili mi soukromy, zakazali mi se s kymkoliv stykat, takze musim jeste casteji, jeste ke sve praci, hlidat synovce. A donutili me kamarada z meho facebooku vymazat :(. Jsem plnoleta a presto se ke me chovaji jako k diteti. Ma hlavni otazka, je takoveto nabourani se na facebookove stranky a jejich zneuziti trestne?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).