Hlavní navigace

Vedení skladu bez čárového kódu

• (neregistrovaný) 85.71.95.---

22. 7. 2013 9:29

Prosím o radu, s.r.o. maloobchod, prodává širší sortiment potravin, denně mám k dispozici tržbu (rodzdělenou na 15 a21% dph) a faktury za nákup. Mám slíbený čárový kód a tím pádem dosleduji konkrétní prodané zboží, kterému založím karty a povedu nákupní a prodejní ceny. . .jak ale postupovat nyní?
    máte někdo zkušenost s vedením skladu bez čtečky na kód?
    Jak co nejjednodušeji vést sklad?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 7. 2013 15:57

Zuzana j (neregistrovaný) 85.71.95.---

Re: vedení skladu bez čárového kódu
      Omlovám se, nevím jestli rozumím termínu "periodické" inventury. Sklad bude účtován metrou B, tedy nákup 504 dle faktur.
      Prodej 604 dle denního výstupu z pokladny.
      Jde mi o to, že když založím každémud druhu zásoby kartu, abych vytvořila příjemku, nevím jak vytvořím výdejku . . . mám k dispozici jenom celý objem tržeb. Jak mám vést skladovou evidenci?
      Jenom na základě fyz. inventur?

• 23. 7. 2013 12:53

Poradíte mi prosím Vás, jak průkazně vést sklad, když nejsem schopna při prodeji vystavit výdejku? Stačí na základě fyz.inventury?
      to ale není "skladová evidence" - jak si to FU přestavuje aby to vypadalo? Čtečku na zboží a schopnost sledovat prodej budu mít až v září, do té doby nevím, jak si poradit se skladem.

• 23. 7. 2013 15:06

123a (neregistrovaný) 94.74.229.---

určitě ano rozdíl mezi příjmem a fyz. inv. bude samozřejmě výdej, ale nestačí fyz. inventuru dělat jednou za rok- zvolte si periodika ( 1 x měsíčně)

• 23. 7. 2013 18:24

Dobře, děkuji. . .já jsem se zasekla nad tím, že inventura je porovnání dokladového a fyzického stavu. Já totiž žádný dokladový stav nemám kromě nákupu. Nevím, jestli v tom nehledám zbytečné komplikace .. . ale když tržby a dph odvádím z denních výtisků z pokladny, tak jak odhalím, že fyzicky něco "zmizí" . .. když stav 504 v nákupních cenách udělám podle skutečnosti (bez návaznosti na tržby)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).