Hlavní navigace

Pronájem parkovacích stání a DPH

  • (neregistrovaný) 93.89.144.---

    23. 7. 2013 9:36

    Dobrý den, mám FO plátce DPH, který má živnost na silniční dopravu.
    Nyní se rozhodl pro pronájem parkovacích stání, resp. garáže, neboť ji pro svou potřebu nevyužívá. Garáž začal pronajímat dalšímu plátci DPH. Na pronájem nemovitosti ale nemá živnost. Fakturuje samozřejmě s DPH. Jak je to z pohledu daně z příjmů? Pronájem bude spadat do § 7?
    Nyní bude garáž opravovat, může nárokovat DPH na stavební materiál?
    Děkuji
    Radka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).