Hlavní navigace

Zdanění úklidu

  • (neregistrovaný) 217.66.160.---

    21. 2. 2012 21:07

    Jsem OSVČ, mám živnost na výrobu a prodej bytových dekorací, výdaje uplatňuji paušálem 60%.K tomu si přivydělávám úklidem v domácnosti. Uklízela jsem 10 měsíců v roce, vydělala jsem si víc než 20tis.Kč, na úklid živnost nemám. Podle kterého paragrafu budu úklid zdaňovat? Výdaje mohu použít pouze v prokázané výši? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2012 19:08

      User (neregistrovaný) 89.24.48.---

      Dle § 10 a opravdu jen skutečné náklady (výdaje).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).