Hlavní navigace

Převod pozemků

  • (neregistrovaný) 90.176.164.---

    24. 7. 2013 8:49

    Dobrý den,

    pokud obec převádí na soukromou firmu na základě kupní smlouvy své pozemky, je obec od daně z převodu nemovitosti osvobozena?
    Případně jsou nějaké výjimky?

    Děkuji mnohokrát

    S pozdravem
    Jan Mach

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2013 10:04

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Převod pozemků
      §20 zákona o dani dědické, darovací a z převodu nemovitostí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).