Hlavní navigace

Služby do eu NEPLATCE

  • (neregistrovaný) 81.19.4.---

    24. 7. 2013 11:15

    Dobry den,

    prosim o radu, když jsem neplátce, ale uskutečním ted prodej služeb do EU. Měla bych podat dan. přiznání DPH, kde bude uvedny pouze tento obchod ? a podám ještě souhrnné hlášení. Řeším pouze v měsících kdy nastane. Ale musím se nějak předem registrovat na Fú nebo jim jinak oznamovat, abych mohla uvést nějaké DIC ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2013 11:38

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: Služby do eu NEPLATCE
      Ano, chápete to dobře. Na FÚ se musíte zaregistrovat dle §6i ZDPH jako identifikovaná osoba (tzn., že se nestanete plátcem DPH na vše, ale týká se to jen této služby) do 15 dnů ode dne, kdy jste poskytla službu do EU. Podáte daňové př. jako identifikovaná osoba ř.21 + elektronicky SH na služby - kód 3.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).