Hlavní navigace

Nakládka zeminy RPDP ? Spěchá

  • (neregistrovaný) 194.228.11.---

    24. 7. 2013 13:51

    Nakládka zeminy bagrem na nákladní vozidlo. Patří do RPDP?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2013 17:13

      Sykorka (neregistrovaný) 85.71.11.---

      Re: Nakládka zeminy RPDP ? Spěchá
      Dobrý den, záleží na tom, jak se na to podíváte - pokud jako na Příprava půdy a pozemku, asanační práce (CZ ZPA 43.12.10) a správně to na faktuře pojmenujete, tak RPDP. Pokud máte na fa ještě jiné položky, které jsou RPDP, tak lze použít §92e ostr 2 ZDPH.
      Pokud ani jedno, tak připočíst DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).