Hlavní navigace

DPH poskytnutí služby s míst.pl.Rakousko

  • (neregistrovaný) 37.48.40.---

    29. 7. 2013 12:55

    Dobrý den, jak je to s DPH, pokud služba byla poskytnuta v Rakousku pro Rakouskou firmu?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 7. 2013 12:57

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH poskytnutí služby s míst.pl.Rako
      jde o to o jakou službu konkretně jde a plátce CZ plátci AT ?

    • 29. 7. 2013 13:17

      Denisa (neregistrovaný) 37.48.40.---

      Re: DPH poskytnutí služby s míst.pl.Rako
      jde o úklid skladů a jak CZ tak i AT jsou plátci daně.Děkuji

    • 29. 7. 2013 13:21

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH poskytnutí služby s míst.pl.Rako
      mrkněte na § 10 - pokud se týká služba vztahu k nemovitosti, pak fakturujete bez daně ř. 26 a zdaní příjemce plnění v Rakousku, v místě nemovitosti
      pokud fakturujete dle § 9/1 - klasika - pak ř. 21 bez daně a souhrnné hlášení kod 3

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).