Hlavní navigace

Oprava vozu x náhrada od pojištovny

  • (neregistrovaný) 81.19.4.---

    31. 7. 2013 13:29

    Dobry den,
    prosim o radu.
    Prasklo nám přední sklo na aute. máme havar. poj.
    náklad. fa byla na vyšší částku než co nám proplatila pojišťovna. Je v tomto případě celá fa nákladová za opravu uzantelná do dan. nákladu ? Případně kdy to tak není ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 7. 2013 13:42

      Brabec František (neregistrovaný) 90.179.139.---

      Re: oprava vozu x náhrada od pojištovny
      Škoda je definována v § 25, odst. 2 z. o dani z příjmů, neuznatelná je tehdy, pokud je majetek vyřazen (odcizení, totální zničení).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).