Hlavní navigace

Vstupní prohlídka u mladistvého

  • (neregistrovaný) 213.29.62.---

    6. 8. 2013 14:50

    Prosím vás, ona musí být vstupní prohlídka u mladistvého vždy?? Nebo jen na uvážení zaměstnavatele?
    Děkuji za radu Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 8. 2013 15:36

      Jitka29 (neregistrovaný) 213.168.179.---

      Re: vstupní prohlídka u mladistvého
      § 247 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).