Hlavní navigace

Dovolená po MD

  • (neregistrovaný) 88.100.191.---

    7. 8. 2013 10:21

    Dobrý den,

    zaměstnankyně je od června 2013 na nemocenské na kterou naváže MD. Z roku 2012 ji ještě zbyly 4 dny dovolené. Budou se jí tyto 4 dny proplácet spolu s nárokem za rok 2013 a 2014 nebo jí propadnou?

    M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 8. 2013 10:28

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: dovolená po MD
      Nebudou se proplácet - proplácí se jen při skončení PP a nepropadnou, dovolená už nikdy nepropadá. viz § 211 až 223 zákoníku práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).