Hlavní navigace

Práce u "Profiporadenství"- ano či ne?

• (neregistrovaný) 80.188.23.---

8. 8. 2013 18:18

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti přímo s touto společností..? Četla jsem už hodně příspěvků k tomuto jménu, a v 90% bylo Profiporadenství spojováno s OVB. Dnes mi byla nabídnuta práce u této firmy, jakožto finanční poradce. Upřímně mě zprvu zaujalo, že mi slečna práci nabídla POUZE na základě vyplnění mini dotazníčku v areálu jedné z pražských univerzit, ve kterém se mě v kostce zeptala pouze na jméno, tel. číslo a odkud pocházím. Při dnešní schůzce na mě vybalila říkanku o tom, že se jedná o mladý kolektiv, práci v oboru bankovnictví pojišťovnictví, a na jméno společnosti jsem se musela sama zeptat, přičemž na mě zůstala doslova viset pohledem s očekáváním, jak na název společnosti zareaguji. Nicméně já jsem o Profiporadenství nikdy neslyšela, takže slečna pokračovala dál..
    O co mi tedy jde, nerada bych se dostala do podobných smyček, které se uvázaly kolem mých zmámých, kteří kývli na spolupráci s OVB. Nebudu zde rozebírat, co se komu stalo, pouze bych ráda konstatovala, že pokud by se z Profiporadenství vyloupla stejná habaďůra jako OVB, budu se od tohoto spolku držet co nejdál.
    Děkuji za jakoukoliv reakci.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

• 8. 8. 2013 18:30

div (neregistrovaný) 78.102.37.---

Re: Práce u "Profiporadenství"- ano či n
      A máte vzdělání a znalosti k tomu, abyste mohla dělat finanční poradenství ?

• 8. 8. 2013 18:47

janča02 (neregistrovaný) 217.112.161.---

Ohledně toho vzdělání - vždyť fin. poradce může dělat každý - u nás se tím živí zedník, pak jeden co si udělal pomocnou školu a že jenom záleží na lidech na co je nalákají.....................

• 8. 8. 2013 19:08

div (neregistrovaný) 78.102.37.---

Máte pravdu, v tomto státě kdokoliv může dělat cokoliv.

• 28. 9. 2014 20:29

HansH (neregistrovaný) 95.85.212.---

Ahoj,
      moje přítelkyně pracuje ve společnosti Profiporadenství. Já jsem měl v minulosti dost špatné zkušenosti s finančními poradci, proto jsem se na její práci z počátku díval velmi skepticky. Pracuji v IT a jsem dost technicky založený. Byl jsem hodně příjemně překvapen, že jejich práce má velmi vysokou odbornost a vedoucí pracovníci jsou absolventi VŠ převážně ekonomického zaměření. Dal jsem si sice na čas, než jsem nechal přítelkyni zkontrolovat moje smlouvy - chlapská ješitnost :). Když jsem se k tomu odhodlal, tak jsem s hrůzou zjistil, co tam mám a jak je to pro mě nevýhodné. Dnes jsem velmi rád, že jsem klientem Profiporadenství a skrze přítelkyni mám i možnost vidět do toho, jak ta firma funguje. Byl jsem velmi mile překvapen. Za sebe mohu doporučit.

• 9. 10. 2014 22:24

rudislav (neregistrovaný) 78.102.213.---

>>Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti
      >>přímo
      >>s touto společností..? Četla jsem už hodně příspěvků
      >>k
      >>tomuto jménu, a v 90% bylo Profiporadenství spojováno
      >>s OVB. Dnes mi byla nabídnuta práce u této firmy,
      >>jakožto finanční poradce. Upřímně mě zprvu zaujalo, že
      >>mi
      >>slečna práci nabídla POUZE na základě vyplnění mini
      >>dotazníčku v areálu jedné z pražských univerzit, ve
      >>kterém se mě v kostce zeptala pouze na jméno, tel.
      >>číslo a
      >>odkud pocházím. Při dnešní schůzce na mě vybalila
      >>říkanku o tom, že se jedná o mladý kolektiv, práci v
      >>oboru
      >>bankovnictví pojišťovnictví, a na jméno společnosti
      >>jsem se musela sama zeptat, přičemž na mě zůstala
      >>doslova viset pohledem s očekáváním, jak na název
      >>společnosti zareaguji. Nicméně já jsem o
      >>Profiporadenství nikdy
      >>neslyšela, takže slečna pokračovala dál..
      >>O co mi tedy jde, nerada bych se dostala do podobných
      >>smyček, které se uvázaly kolem mých zmámých, kteří
      >>kývli na spolupráci s OVB. Nebudu zde rozebírat, co
      >>se
      >>komu stalo, pouze bych ráda konstatovala, že pokud by
      >>se
      >>z Profiporadenství vyloupla stejná habaďůra jako OVB,
      >>budu se od tohoto spolku držet co nejdál.
      >>Děkuji za jakoukoliv reakci.
      >
      >
      >A máte vzdělání a znalosti k tomu, abyste mohla dělat
      >finanční poradenství ?

• 9. 10. 2014 22:43

jaroslaus (neregistrovaný) 78.102.213.---

Ahoj,
      já v Profiporadenství pracuji už 2,5 roku a nedám na tu práci dopustit. Ale přiznávám, že v době když mi byla práce nabídnuta, jsem měl stejné obavy jako ty, aby nešlo o nějaké praktiky podobné těm v OVB. Naštěstí jsem zjistil, že kromě oboru to s tím nemá nic společného. Vždycky jsem dopředu věděl, jak bude práce probíhat a proč se jednotlivé věci dělají tak, jak se dělají. V době, kdy v ČR 20 let pracují různí finanční dealeři, má naše služba pro klienty obrovský přínos. Klienti jsou za ni moc vděční. Co se mě týká, tak mě to za tu dobu obrovsky posunulo a ty zkušenosti, které jsem načerpal, byl jinde jen velice stěží získával.

• 8. 8. 2013 21:50

alen1 (neregistrovaný) 46.135.14.---

Chvíli mi to trvalo, ale skutečně je to OVB.
      Pan Ing. Ladislav Zajíc je zprostředkovatel OVB.
      Založil si s.r.o. v roce 2012 PROFIPORADENSTVI s.r.o. a pracuje jako pojišťovací zprostředkovatel OVB. https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB09.DIRECT_FIND_RESPONSE

Ing. Ondřej Karasz také pracuje pro OVB.
      Takže je to zástěrka a určitě bych se do toho nepouštěla.
      Navíc společnost, která není ochotna mít na svých www stránkách oficiální kontakt, IČ a všechny další potřebné údaje mě vždy připadá podezřelá.

• 8. 8. 2013 22:37

Katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

Bez ohledu na to, co jste vyšpiónila za provázanosti. jestli to je OVB nebo jiná pojišťovna, mi JAKÁKOLIV nabídka tohoto typu "zaměstnání" přijde jako velká habaďůra.

• 9. 8. 2013 9:19

Lucie H. (neregistrovaný) 178.248.250.---

Slušná práce, děkuji :) už mám jasno, probrala jsem tuto situaci s pár lidmi a nikdo mi nedoporučoval zahájit s nimi spolupráci.. Lepší zůstat v tom, co dělám, než se někde zamotat. Hezký den :))

• 9. 8. 2013 9:35

alen1 (neregistrovaný) 46.135.89.---

Není zač.
      Pracovala jsem v pojišťovnictví, je to nejen velmi těžká práce, ale navíc zejména teď je jen pro jedince, kteří chtějí peníze, bez ohledu na klienta.

• 9. 8. 2013 9:51

Lenka111 (neregistrovaný) 164.215.124.---

Co to je OVB?
      >>>>Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti
      >>>>přímo
      >>>>s touto společností..
      >>>>O co mi tedy jde, nerada bych se dostala do podobných
      >>>>smyček, které se uvázaly kolem mých zmámých, kteří
      >>>>kývli na spolupráci s OVB. Nebudu zde rozebírat, co
      >>>>se
      >>>>komu stalo, pouze bych ráda konstatovala, že pokud by
      >>>>se
      >>>>z Profiporadenství vyloupla stejná habaďůra jako OVB,
      >>>>budu se od tohoto spolku držet co nejdál.
      >>>>Děkuji za jakoukoliv reakci.
      >>>Chvíli mi to trvalo, ale skutečně je to OVB.
      >>>Pan Ing. Ladislav Zajíc je zprostředkovatel OVB.
      >>>Založil si s.r.o. v roce 2012 PROFIPORADENSTVI s.r.o.
      >>>a pracuje jako pojišťovací zprostředkovatel OVB.
      >>>>
      >>>>
      >>>>https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB09.DIRECT_FIND_RESPONSE
      >>>
      >>>Ing. Ondřej Karasz také pracuje pro OVB.
      >>>Takže je to zástěrka a určitě bych se do toho
      >>>nepouštěla.
      >>>Navíc společnost, která není ochotna mít na svých www
      >>>stránkách oficiální kontakt, IČ a všechny další
      >>>potřebné údaje mě vždy připadá podezřelá.
      >>
      >>Slušná práce, děkuji :) už mám jasno, probrala jsem
      >>tuto situaci s pár lidmi a nikdo mi nedoporučoval
      >>zahájit s nimi spolupráci.. Lepší zůstat v tom, co
      >>dělám,
      >>než se někde zamotat. Hezký den :))
      >Není zač.
      >Pracovala jsem v pojišťovnictví, je to nejen velmi
      >těžká práce, ale navíc zejména teď je jen pro jedince,
      >kteří chtějí peníze, bez ohledu na klienta.

• 9. 8. 2013 10:14

alen1 (neregistrovaný) 46.135.89.---

Re: google napoví
      >>>>>Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti
      >>>>>přímo
      >>>>>s touto společností..
      >>>>>O co mi tedy jde, nerada bych se dostala do podobných
      >>>>>smyček, které se uvázaly kolem mých zmámých, kteří
      >>>>>kývli na spolupráci s OVB. Nebudu zde rozebírat, co
      >>>>>se
      >>>>>komu stalo, pouze bych ráda konstatovala, že pokud by
      >>>>>se
      >>>>>z Profiporadenství vyloupla stejná habaďůra jako OVB,
      >>>>>budu se od tohoto spolku držet co nejdál.
      >>>>>Děkuji za jakoukoliv reakci.
      >>>>Chvíli mi to trvalo, ale skutečně je to OVB.
      >>>>Pan Ing. Ladislav Zajíc je zprostředkovatel OVB.
      >>>>Založil si s.r.o. v roce 2012 PROFIPORADENSTVI s.r.o.
      >>>>a pracuje jako pojišťovací zprostředkovatel OVB.
      >>>>>
      >>>>>
      >>>>>
      >>>>>https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB09.DIRECT_FIND_RESPONSE
      >>>>
      >>>>Ing. Ondřej Karasz také pracuje pro OVB.
      >>>>Takže je to zástěrka a určitě bych se do toho
      >>>>nepouštěla.
      >>>>Navíc společnost, která není ochotna mít na svých www
      >>>>stránkách oficiální kontakt, IČ a všechny další
      >>>>potřebné údaje mě vždy připadá podezřelá.
      >>>
      >>>Slušná práce, děkuji :) už mám jasno, probrala jsem
      >>>tuto situaci s pár lidmi a nikdo mi nedoporučoval
      >>>zahájit s nimi spolupráci.. Lepší zůstat v tom, co
      >>>dělám,
      >>>než se někde zamotat. Hezký den :))
      >>Není zač.
      >>Pracovala jsem v pojišťovnictví, je to nejen velmi
      >>těžká práce, ale navíc zejména teď je jen pro
      >>jedince,
      >>kteří chtějí peníze, bez ohledu na klienta.

• 29. 8. 2014 13:54

jani.zatl (neregistrovaný) 188.175.45.---

Re: Co to je OVB?
      Ahoj, obchodním vztahům mezi jednotlivými společnostmi nerozumím, tak jen osobní zkušenost na Profiporadenství. Právě jsme podepsali s přítelem refinancovanou hypotéku s poradkyní z Profiporadenství. Dostali jsme se k ní přes maminku přítele, které velmi pomohla s úvěrem na byt a dalšími věcmi. Můžu říct, že můj přítel je velmi inteligentní a nenechá se jen tak opít rohlíkem, kdysi spolupracoval s jiným poradcem, ale ten potom odešel a nebyl, kdo by poskytoval další servis. Poradkyně z Profiporadenství si na nic nehrála, neslibovala super sazby, prostě udělala výpočty, překvapila nás jednoduchostí a tím, že dokázala vše vysvětlit jednoduše. Hlavně vše vyřešila tak, že jsme v podstatě byli v bance jen jednou. Také nám zpracovala kompletní finanční program i na další životní otázky, které teď postupně budeme zavádět… Z mého pohledu je úplně jedno, jaký má Profiporadenství obchodní zázemí a jestli je to pod nějakou OVB nebo ne, důležitý je přístup! A také si říkám, že pokud využívají finanční společnosti přes tu OVB, tak je to snad zajímavé – koukala jsem, že je to německá společnost a už je na trhu přes 40 let.

• 10. 9. 2014 1:17

Karolina_777 (neregistrovaný) 213.220.249.---

Re: Co to je OVB?
      Dobrý den, hodně se zajímám o své finance, protože mám vysokoškolské ekonomické vzdělání. Ale musím říct, že u řešení důchodu i moje vzdělání bylo na vyznání se mezi všemi těmi pilíři krátké. Sestra mi doporučila mladou paní z Profiporadenství, která jí tehdy vysvětlovala důchodovou reformu. Nic jsem od toho nečekala, ale informace mě na 100 % přesvědčili, že člověk, který se trhu nevěnuje pomocí aktuálních školení, je bez šance. Vysvětlila mi věci, které nejenže bych "nedogooglila", ale ani by mě nenapadlo se o ně zajímat (jako zda je předem známo v kolika se dá vybrat nebo ne, komu jdou prostředky při smrti majitele spoření, daňové úlevy atd.) Opravdu velmi profesionální přístup - takto si službu poradce představuji - dá vybrat ve věcech, kde se klient orientuje, ale zároveň upozorní i na věci, na které klient ani netuší, že se má doptat. Za mě rozhodně palce nahoru!!!

• 25. 9. 2014 18:01

Anatefka246 (neregistrovaný) 188.134.250.---

>>>>Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti
      >>>>přímo
      >>>>s touto společností..
      >>>>O co mi tedy jde, nerada bych se dostala do podobných
      >>>>smyček, které se uvázaly kolem mých zmámých, kteří
      >>>>kývli na spolupráci s OVB. Nebudu zde rozebírat, co
      >>>>se
      >>>>komu stalo, pouze bych ráda konstatovala, že pokud by
      >>>>se
      >>>>z Profiporadenství vyloupla stejná habaďůra jako OVB,
      >>>>budu se od tohoto spolku držet co nejdál.
      >>>>Děkuji za jakoukoliv reakci.
      >>>Chvíli mi to trvalo, ale skutečně je to OVB.
      >>>Pan Ing. Ladislav Zajíc je zprostředkovatel OVB.
      >>>Založil si s.r.o. v roce 2012 PROFIPORADENSTVI s.r.o.
      >>>a pracuje jako pojišťovací zprostředkovatel OVB.
      >>>>
      >>>>
      >>>>https://apl.cnb.cz/apljerrsdad/JERRS.WEB09.DIRECT_FIND_RESPONSE
      >>>
      >>>Ing. Ondřej Karasz také pracuje pro OVB.
      >>>Takže je to zástěrka a určitě bych se do toho
      >>>nepouštěla.
      >>>Navíc společnost, která není ochotna mít na svých www
      >>>stránkách oficiální kontakt, IČ a všechny další
      >>>potřebné údaje mě vždy připadá podezřelá.
      >>
      >>Slušná práce, děkuji :) už mám jasno, probrala jsem
      >>tuto situaci s pár lidmi a nikdo mi nedoporučoval
      >>zahájit s nimi spolupráci.. Lepší zůstat v tom, co
      >>dělám,
      >>než se někde zamotat. Hezký den :))
      >Není zač.
      >Pracovala jsem v pojišťovnictví, je to nejen velmi
      >těžká práce, ale navíc zejména teď je jen pro jedince,
      >kteří chtějí peníze, bez ohledu na klienta.

• 25. 9. 2014 18:29

Anatefka246 (neregistrovaný) 188.134.250.---

Já tedy můžu za sebe tuto společnost spíše doporučit a to přímo z vlastní zkušenosti. Sice už tam nepracuji asi tak dva roky, ale byla jsem tam cca rok a půl a nemůžu teda říct nic špatného. Rozhodně bych neházela všechny lidi do jednoho pytle. Trošku mi to připomíná, když má člověk špatnou zkušenost třeba s doktorem, tak pak taky bude říkat, že jsou všichni doktoři šmejdi a jde jim jenom o to, aby si zapsali, že ošetřili pacienta, aby jim to pojišťovna proplatila, ale nejde jim o jeho zdraví? To se mi zdá hodně zjednodušené. Za sebe teda můžu říct, že jsem se tam naučila spoustu zajímavých věcí - pozitivní pohled na život, přiučila jsem se finanční gramotnosti, což využívám dodnes pořád (je docela jednoduché se napálit, když není člověk informovaný), zlepšila jsem se v komunikaci s lidma a tak. Nakonec jsem dala přednost rodinné firmě, kde pracuji, ale jak už jsem psala výš, tak si myslím, že tam jsou minimálně z převážné většiny slušní lidé, kteří dělají svou práci rádi a pomáhají klientům. Já jsem s nimi ve spojení - přes bývalou vedoucí, která mi spravuje finance dál. Věřím jí a myslím, že už bych se nikomu jinému svěřit nechtěla. Takže asi tak za mě.

• 29. 8. 2014 15:55

karel_123 (neregistrovaný) 194.8.252.---

Spolupráci s touto firmou mohu doporučit, pracuji zde již druhým rokem. Dostalo se mi zde kvalitní vzdělání od odborníků, kteří mají v oboru letitou praxi. Je zde úžasný kolektiv prostě perfektní zázemí. Na rozdíl od ostatních finančně poradenských skupin Profiporadenství neustále roste jak na obratu, tak na počtu spolupracovníků, což značí to, že jak klienti, tak spolupracovníci jsou s tou firmou spokojeni. Co se týče spojitosti s OVB, tak máme stejné partnerské společnosti, ale styl práce s klienty a know how máme zcela odlišné.

• 10. 9. 2014 11:55

LenaKmonickova (neregistrovaný) 80.250.22.---

Pokud můžu reagovat z vlastní zkušenosti, tak sousedka nám právě doporučovala svoji dceru, která v Profiporadenství pracuje a ona nám zjistila info ohledně pojištění auta a sjednocení půjček a zkoukla i další produkty, co máme a nakonec zajistila o dost lepší podmínky než jsme měli. A to už jsme tu předtím měli asi 3 poradce, ale více méně spíš dealery. Tady jsme byli spokojeni a ona to má jako praxi při škole a vypadala docela spokojeně, takže bych se toho nebál, není to nějaký prodej ale celkem příjemné jednání.

• 15. 9. 2014 17:10

MartinaHa (neregistrovaný) 217.30.64.---

Já jsem začala pracovat v Profiporadenstvi před 8 lety při studiu financí na VŠE. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem tenkrát mohla udělat. 8 let - myslím, že mluví samo o sobě jako "důkaz spokojenosti". Skvělá praxe v oboru. Rozšíření si praktických znalostí. Ve škole vesměs jen samá teorie. Jsem za svojí práci ráda a neměnila bych!!! A za sebe doporučuju všem - zkušenosti, komunikační dovednosti, odborné semináře, rozvoj osobnosti, kontakty/konexe, časová flexibilita, fajn kolektiv, hezké finanční ohodnocení jako bonus ;-)

• 22. 9. 2014 15:27

JanaNova (neregistrovaný) 95.80.197.---

Dobrý den,
      využívám služeb poradkyně z Profiporadenství už více než 4 roky a jsem moc spokojená. Můžu jen schválit. Za tu dobu se toho u nás v rodině hodně stalo a vždycky se mi dostalo dobré rady a pomoci s hypotékou na barák s hodně výhodnými podmínkami oproti jiným, co jsme s manželem zkoušeli, se zajištěním narozeného syna i s přípravou peněz na důchod. Moje poradkyně mi vždycky uměla odpovědět na každou otázku, můžu jí kdykoliv zavolat, je hrozně ochotná. Za tu dobu už jsme i dvakrát plnili za úraz a vždycky to proběhlo naprosto bez problému a podle našich představ. Jsme s manželem rádi, že jsme této služby využili a můžeme jedině doporučit.
      Jana N.

• 13. 10. 2014 18:51

MarV (neregistrovaný) 85.70.111.---

Se společností jsem jednal pouze jedenkrát (za podobných podmínek), měl jsem přislíbenou druhou schůzku, ale už se mi neozvali (možná je odradilo, když jsem řekl, že už mám zkušenosti odjinud a tam jsem skončil, ale nevím - zase nerad bych na někoho zbytečně vrhal špatné světlo), nicméně mohu alespoň přispět několika postřehy, které jsem pobral v těchto společnostech a třeba někdo získá lepší přehled o tom, jestli to chce dělat nebo ne. Práce to je, jen ne každý je pro ni stavěný. http://o-krok-napred.webnode.cz/financni-poradenstvi/ Obávám se, že tazatelce už po jednom roce mnoho nepomohu (věřím však, že se rozhodla správně :) ) ale snad to někomu jinému pomůže. Stránky jsem založil právě po onom setkání s Profiporadenstvím, protože mi vadilo, že na internetu nalézám převážně jen věčné dohady mezi oběma extrémními názory, a nic, co by mohlo lidem skutečně pomoci rozhodnout se.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).