Hlavní navigace

Program MONEY S3 - prosím!!!

• (neregistrovaný) 88.100.32.---

18. 8. 2013 10:10

Dobrý den,účtuji v Money již 10 let, a nyní se mi stalo, že nemůžu rozkliknout vstupní ikonu - objeví se mi hláška: RUNTIME ERROR 217 at 005C8249. Nedostanu se vůbec do programu. Nemá prosím někdo obdobnou zkušenost a může poradit? Děkuji.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 8. 2013 14:00

JT (neregistrovaný) 109.81.106.---

Re: program MONEY S3 - prosím!!!
      při aktualizaci se nám stalo to samé. Hledáme řešení. Možná to bude chyba v aktualizaci. V pondělí budeme volat na podporu.

• 18. 8. 2013 14:45

Turecek.s (neregistrovaný) 80.251.246.---

Po aktualizaci windows mám uplně stejný problém.
      Pokud Vám na podpoře poradí budu rád když řešení tohoto problému zde zveřejníte. Děkuji Tureček

• 19. 8. 2013 9:11

JT (neregistrovaný) 109.81.106.---

Dobrý den,
      tak na technické podpoře M3 mi bylo řečeno, že se jedná o chybu v antiviru avast - zřejmě udělali nějakou aktualizaci, která blokuje spouštěcí část Money S3.
      Takže rada zní - odinstalovat antivir avast (stáhnout si jiný), přeinstalovat Money S3 a pokud vám avast vyhovuje ze všeho nejvíc, tak ho zkusit nainstalovat po spuštění Money S3. Zkusit jestli opačná instalace - nejprve Money a pak Avast nevyřeší problém. Když ne, dát si jiný antivir:)

Já přeinstalovala avast na avg a problém je vyřešen.
      Hezký den.

• 1. 4. 2017 0:01

RomanP (neregistrovaný) 89.31.44.---

Tak to jim asi koza piskla ze avast, ja zadny avast nemam a nikdy nemel a tu chybu mi to taky hlasi. Win 10 64bit build 1610, posledni aktualizace MoneyS3... Kdyz dam prave tlacitko na ikonu a "spustit jako spravce" tak se spusti. Ale pak zas nejde tisknout faktury do mail klienta...uf..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).