Hlavní navigace

Výkopové práce pro základy RD - 15% DPH?

  • (neregistrovaný) 109.81.197.---

    21. 8. 2013 13:56

    Dobrý den, jsme stavební firma a obdrželi jsme fakturu za výkopové práce - příprava pro základy pro výstavbu rodinného domu. Faktura je v režimu PDP. Bude zde 15% DPH? Děkuji za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 8. 2013 20:45

      Zdena R (neregistrovaný) 78.102.138.---

      Re: Výkopové práce pro základy RD - 15%
      Pokud jde o výstavbu stavby pro sociální bydlení, tak ano (§ 48a ZDPH).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).