Hlavní navigace

Dovolena při odstávce

  • (neregistrovaný) 85.74.241.---

    26. 8. 2013 9:50

    Dobrý den,chtèla jsem se zeptat ,zda má zaměstnanec nárok na dovolenou za dny při odstávce,když nepracuje a pobírá 60 % platu ?
    Dèkuji . MONIKA

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 8. 2013 10:19

      yvona (neregistrovaný) 85.74.241.---

      Re: dovolena při odstávce
      Myslîm,že pokud má nárok na dovolenou za kalendářní rok,tak by se mohla pouze krátit

    • 26. 8. 2013 10:25

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: dovolena při odstávce
      " § 348
      (1) Za výkon práce se považuje doba
      a) kdy zaměstnanec nepracuje pro překážky v práci,...."

    • 26. 8. 2013 11:01

      yvona (neregistrovaný) 85.74.241.---

      Re: dovolena při odstávce
      Děkuji za odpověď,předpokládám ,že to plati pro všechy pŕekážky,jak na stranè zaměstnance,tak i zamèstnavatele :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).