Připomenout zapomenuté heslo
26. 8. 2013 11:26
Jak zaokrouhlujete vypočtenou náhradu za PHM a základní náhradu při použití soukromého auta zaměstnance pro pracovní cestu?Je na to nějaké pravidlo v zákoníku práce? Já tam nic k tomuto nenašla (kromě § 183/3, který se ale týká sazeb a ne takovýchto výpočtů).Děkuji za odpověď.
27. 8. 2013 1:25
Re: zaokrouhlení-náhrada PHM asi §183/5 ... Částka, kterou má zaměstnavatel zaměstnanci poskytnout v české měně, se zaokrouhlí na celé koruny směrem nahoru.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
26. 8. 2013 11:26
Jak zaokrouhlujete vypočtenou náhradu za PHM a základní náhradu při použití soukromého auta zaměstnance pro pracovní cestu?
Je na to nějaké pravidlo v zákoníku práce? Já tam nic k tomuto nenašla (kromě § 183/3, který se ale týká sazeb a ne takovýchto výpočtů).
Děkuji za odpověď.