Hlavní navigace

S bez DPH pro paní Janu N.

  • (neregistrovaný) 217.194.163.---

    5. 9. 2013 13:15

    Paní Jano prosím Vás jěště k dotazu prodej auta zda fakturovat s DPH 21 % nebo s 0% DPH odpovídala jste mi viz níže "ufa" vyplnit řádek 50, 51. To znamená, že na faktuře bude 0% DPH ? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 9. 2013 13:26

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: s bez DPH pro paní Janu N.
      ř.50 přiznání k DPH je bez daně, fakturace bez daně

    • 5. 9. 2013 13:33

      Daniela K. (neregistrovaný) 217.69.98.---

      Re: s bez DPH pro paní Janu N.
      Paní Jana N. měla na mysli, že ř. 50 přiznání k DPH jsou plnění osvobozená od daně
      do FV napíšete osvobozeno od DPH (DPH 0%) dle §62 odts.2

    • 5. 9. 2013 13:33

      ufa (neregistrovaný) 217.194.163.---

      Re: s bez DPH pro paní Janu N.
      Děkuji moc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).