Hlavní navigace

Dovolená

  • (neregistrovaný) 213.226.232.---

    6. 9. 2013 11:59

    Prosím mzdové o radu. zam - yně nástup 01.07.2013 od 10.07.13 - 4.8.13 pracovní úraz. 4.8.13 ukončen PP. má nárok na dovolenou za červenec, když nemoc byla jako pracovní úraz?? mám se řídit dle §216 odst. 2 ?? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 9. 2013 12:21

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Dovolená
      1/12 za 21 "odpracovaných" dnů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).