Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Jménem portálu Živéfirmy.cz se šíří falešné výzvy k úhradě
Novinka pro zaměstnavatele: Od července přichází předregistrace zaměstnanců
TikTok Shop mění fungování influencer marketingu
9. 9. 2013 9:42
Dobrý den,
přebrala jsem po kolegyni správu osobních složek a veškerou agendu, která se týká mezd. Nyní bych potřebovala vědět, zda máme jako škola povinnost uchovávat výplatní lístky i v tištěné podobě? Do dneška jsem je tiskla 2 x (jednou pro zaměstnance a jednou byly zakládány do šanonu). Dostávám od naší mzdové účetní každý měsíc CD, kde jsou veškeré dokumenty archivovány, je tedy nutnost VL tisknout nebo je stačí mít zálohované na CD? Máme přes 50 zaměstnanců a přijde mi to jako zbytečné plýtvání papíru, barvy atd.
Velice děkuji za odpověď.