Hlavní navigace

Exekutor Mgr. Marcel Kubis

• (neregistrovaný) 93.153.12.---

10. 9. 2013 13:32

Prosím nemáte někdo zkušenost s tímto exekutorem? Zaměstnanec osobně zaplatil nařízenou exekuci - celou částku, a my cca 1,5 čekáme na ukončení. Ani na dopisy nereaguje, a nelze se tam dovolat. takže pořád srážíme a deponujeme. Nevím co stím?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 9. 2013 14:29

Soňa... (neregistrovaný) 90.182.179.---

Re: Exekutor Mgr. Marcel Kubis
      =====
      Přesně takový případ jsme měli i u nás ve firmě. Zaměstnanec sám nařízenou exekuci uhradil, dovolat se však na exekutorský úřad Šumperk se sídlem v Zábřehu na Moravě bylo umění. Když už se mi to zázrakem podařilo, pán mi tam řekl, že skutečně je exekuce uhrazena, že nám o tom pošlou vyrozumění. Toto jsem opět musela urgovat, protože zaměstnanec nastupoval s výplatou nemocenských dávek na OSSZ. Sociálce jsem musela něco do přílohy k žádosti o nemocenské vyplnit, tak až toto zabralo a oznámení o skončení exekuce nám přišlo do datové schránky. Ale opravdu, aby Vám někdo na tomto ex. úřadě zvedl telefon je velká náhoda i když jsem tam volala v jejich úřední hodiny.

• 3. 4. 2019 15:07

Milan B (neregistrovaný) ---.cust.tlapnet.cz

Mám naprosto stejný problém a i prez to ze jsem již uhradil 9000 Kč můj dluh je stále ještě vyšší!

• 24. 4. 2019 11:22

ThePistaCZ (neregistrovaný) ---.cust.tlapnet.cz

Chci vás varovat.nikdo tam nechoďte ani pracovat a doufejte že pokud máte dluhy že nedostanete jeho.Mě jako bývalému zaměstnanci po odchodu odmítá vyplatit mzdu.Už to budu řešit soudně.Dejte si na něj pozor.Nenastupujte k němu.Ani pracovní smlouvu nedostanete pořádnou.Vyhnout se mu obloukem!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).