Hlavní navigace

DPH přiznání - možno odevzdat dříve?

  • (neregistrovaný) 89.177.53.---

    12. 9. 2013 10:31

    Prosím o radu:

    Kamarád-OSVČ (instalatér) jede v polovině září na práci do Japonska, bude tam do listopadu. Je čtvrtletní plátce DPH.

    V září nebude mít žádnou fakturaci. Může odevzdat přiznání k DPH + výpis z evidence §92a dříve - tedy ještě před svým odjezdem, tj. v polovině září?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 9. 2013 10:38

      Akinka (neregistrovaný) 90.183.137.---

      Re: DPH přiznání - možno odevzdat dříve?
      Z praxe vím, že nelze, ale zkuste se domluvit se svým správcem daně na příslušném finančním úřadě

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).