Hlavní navigace

Rozhlasový poplatek a auto zaměstnance

  • (neregistrovaný) 89.177.53.---

    18. 9. 2013 18:48

    Zaměstnanec používá pro pracovní cesty své auto, kde má samozřejmě i autorádio. Podle toho, co jsem si přečetla o rozhlasových poplatcích, mi připadá, že v takovém případě nemusí firma žádný rozhlasový poplatek hradit.

    Je to tak?

    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 9. 2013 1:09

      Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

      Re: rozhlasový poplatek a auto zaměstnan
      Ne za toto rádio určitě firma zaměstnavatele platit nebude, protože dle §3/3 - Je-li rozhlasový nebo televizní přijímač příslušenstvím dopravního prostředku,
      poplatníkem je provozovatel dopravního prostředku.

    • 19. 9. 2013 8:16

      zdv (neregistrovaný) 89.177.53.---

      děkuji a pěkný den!
      >>Zaměstnanec používá pro pracovní cesty své auto, kde
      >>má samozřejmě i autorádio. Podle toho, co jsem si
      >>přečetla o rozhlasových poplatcích, mi připadá, že v
      >>takovém případě nemusí firma žádný rozhlasový
      >>poplatek
      >>hradit.
      >>
      >>Je to tak?
      >>
      >>Děkuji.
      >>
      >
      >Ne za toto rádio určitě firma zaměstnavatele platit
      >nebude, protože dle §3/3 - Je-li rozhlasový nebo
      >televizní přijímač příslušenstvím dopravního prostředku,
      >poplatníkem je provozovatel dopravního prostředku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).