Hlavní navigace

RPDP - nárok na odpočet

  • (neregistrovaný) 90.182.242.---

    22. 9. 2013 13:06

    obdrželi jsme fakturu, která je režimu přenesené daňové povinnosti.
    vystavena: 13.09.2013
    DUZP: 31.08.2013
    obdrželi jsme 19.09.2013

    dph za tuto fakturu odvedu v přiznání za měsíc srpen 2013, nárokovat si dph můžu ale až v měsíci září 2013.
    Je to takto spráně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 9. 2013 18:16

      Jarka19 (neregistrovaný) 90.182.242.---

      Re: RPDP - nárok na odpočet
      Mohla bych poprosit odkázat na § kde najdu? Děkuji.

    • 22. 9. 2013 18:35

      alen1 (neregistrovaný) 46.135.42.---

      Re: RPDP - nárok na odpočet
      §72 odst. 3 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).