Hlavní navigace

Přihláška do konkursu a DPH

  • (neregistrovaný) 82.209.8.---

    23. 9. 2013 8:00

    prosím o radu, mohu si nárokovat DPH u pohledávky, kterou jsme přihlásili do konkursu? firma, která nám pohledávky přihlašovala, mi řekal, že lze vystavit opravný daňový doklad, nevím, jaké jsou tam podmínky, ať to mám správně děkuji za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 9. 2013 9:33

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: přihláška do konkursu a DPH
      §44 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).