Re: Prohlášení poplatníka daně
já si myslím, že pokud se v prohlášení vyplní v oddíle I.
1. Podle § 35ba odst. 1 písm. a) a § 35d odst. 2 zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů (dále
jen „zákon“), slevu na dani na poplatníka na zdaňovací období nebo uvedenou část zdaňovacího období:
a uvede se část období říjen-prosinec 2013, tak nevadí, když v oddíle II.
Potvrzuji pravdivost a úplnost údajů uvedených v tomto prohlášení
Na zdaňovací období říjen-prosinec 2013 bude datum např. před 1.10.2013, pokud je už sepsána pracovní smlouva, potom podpis platí na říjen-prosinec
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
26. 9. 2013 15:35
Dobrý den,
od 1.6. jsem pracovala ve firmě A, tento pracovní poměr mi končí 30.9.2013. V této firmě jsem podepsala prohlášení poplatníka daně.
Od 1.10. nastupuji do jiné firmy, prohlášení poplatníka jsem podepsala 25.9.
Chci se tedy zeptat, jestli je to takhle v pořádku a jestli to druhé prohlášení nabývá platnosti až od začátku pracovního poměru.
Děkuji.