Re: Daňové zvýhodnění
studium sice navazuje, ale nejedná se o presenční formu studia - denní - což je podmínka pro uplatnění daňového zvýhodnění....tím že začal pracovat 1.7. rovněž neuplatní prázdniny, opět nesplnuje podminky nezaopatřeného dítěte, ani navazující studium nelze uznat...nejedná se o denní studium jak jsem uvedla
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Změny, které přináší rok 2026 do oblasti zaměstnávání
Velký rozcestník změn v roce 2026, které se týkají podnikatelů
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
7. 10. 2013 12:40
Dobrý den, zaměstnankyně uplatňovala daňové zvýhodnění na syna do 06/2013, 19.6.2013 ukončil studium VOŠ. Od 1.7.2013 je v pracovním poměru. Nyní začal studovat dálkové vysokou školu na 1 rok a získá titul Bc. Může zaměstnankyně opět uplatnit daňové zvýhodnění?? A co prázdniny? Může se v ročním zúčtování uplatnit i červenec - srpen??? Předpokládám, že syn si může ve svém zaměstnání zažádat o slevu na studenta, má 23 let.
Moc děkuji