Hlavní navigace

Převod zaměstnance z firmy A do firmy B

  • (neregistrovaný) 164.215.124.---

    21. 10. 2013 13:05

    Dobrý den. Společník má dvě firmy.Nyní chce z jedné firmy do druhé firmy přesunout zaměstnance.Musí vše proběhnout "klasicky", nebo existuje nějaký převod?Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 10. 2013 13:55

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: Převod zaměstnance z firmy A do firm
      Nechápu co myslíte pod pojmem "klasicky". Mrkněte na § 338 zákoníku práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).