Hlavní navigace

Přefakturace osvobozeného plnění

  • 89.176.229.---

    24. 10. 2013 11:04

    Dobrý den,
    prosím poraďte, když přefakturovávám (jsme česká s.r.o.) osvobozené plnění (konkrétně dopravu ze Slovenska do Čech) českému zákazníkovi s.r.o. mám to přefakturovat také jako osvobozené plnění nebo s 0% DPH nebo s 21%?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 10. 2013 11:26

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Přefakturace osvobozeného plnění
      ZDPH nezná už několik let pojem přefakturace
      pokud jste zajišťovali pro firmu a splníte podmínky uvedené v §36 odst. 11 ZDPH, fakturujete bez DPH
      pokud poskytujete plnění českému plátci, tak dle §9 odst. 1 (místo plnění dle sídla) s DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).