Hlavní navigace

Služba z EU od neplátce DPH

  • (neregistrovaný) 78.80.92.---

    3. 12. 2013 9:43

    Prosím pěkně o radu: Nechali jsme si vytvořit v Německu od neplátce DPH internetové stránky naší firmy. Nyní nám za to přišla faktura - jak postupovat co se týká DPH? Mám provést samovyměření ( § 108 odst. 1 c1)? Pokud ano, uvedu v přiznání na řádky 5 a 43 nebo na řádky 12 a 43? Vypadá to totiž, že neplátce se asi nezaregistruje k DPH, tak nevím na jaký řádek to dát. Předem děkuji...

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).