Re: Student a roční zúčtování
Do 15.2. může podepsat dodatečně ( znova) a je-li posledním zaměstnavatelem tento ,který "ztratil její Prohlášení", tak může požádat u něj. Pokud by měla v r.2013 předchozí zaměstnavatele
se zálohovou daní( kde podepsala Prohlášení), požádá je o Potvrzení o zdanit.příjmech a zálohách na daň a doloží mu toto nejpozději do 15.2. Pokud by Včšak měla v r.2013 třeba v jediném měsíci, kde by u zaměstnavatele nepodepsala Prohlášení a měla zálohovou daň, vzniká jí tím povinnost DP podat.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Změny, které přináší rok 2026 do oblasti zaměstnávání
Velký rozcestník změn v roce 2026, které se týkají podnikatelů
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
9. 1. 2014 14:16
Dobrý den,
dcera studuje druhý rok na VOŠ, od 1.11. pracuje brigádně na DPČ. První výplatu v prosinci jí srazily zálohovou daň, jelikož někdo ztratil její podepsané prohlášení poplatníka. Může si žádat u zaměstnavatele o roční zúčtování záloh, nebo si má podat daňové přiznání?